IRK GRUP

Size nasıl yardımcı olabiliriz?    +90 552 755 03 41    irkgrupofis@gmail.com

YKS SINAVINA HAZIRLIK

NELER YAPIYORUZ?

Üniversiteye girişte en önemli sınavlardan biri olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için hazırlanmak, öğrencilerin hayatında oldukça kritik bir dönemeçtir. Bu nedenle, YKS sınavı için doğru eğitimi almak, öğrencilerin başarısı için oldukça önemlidir.

Kurumumuz, YKS sınavı için en etkili eğitimi sunan bir eğitim kurumudur. Deneyimli ve uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin sınavda başarılı olmaları için gerekli olan her şeyi öğretirler. Sınavın bölümleri hakkında bilgilendirme, soru çözme teknikleri, stratejiler ve zaman yönetimi becerileri gibi konularda öğrencilerimizi hazırlarız.

Sihirli Matematik

Matematik ile doğru bir tanışma için 4 yaştan başlayan eğitimlerimiz, oyun, uygulama, kitap ve kartlarla desteklenmektedir. Matematiği severek yapan, eğlenerek öğrenen öğrencilerimiz kısa sürede başarıyı

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Yeni Nesil Eğitim

Televizyon tablet ve telefon kullanımının artmasıyla bireylerin dikkat ve odaklanma endeksinin zayıfladığı görülmektedir. Dikkat ve odaklanma endeksi azalan bir öğrencinin okuma hızı, anlama oranı düşük

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Eğitimimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilir. Bu nedenle, öğrencilerimiz için en uygun öğrenme yöntemlerini belirleyerek, onların öğrenme süreçlerini en verimli hale getiririz. Eğitimimiz sırasında öğrencilerimize, sınavda başarılı olmaları için gereken bilgi ve becerileri öğretiriz. Ayrıca, sınav stresiyle başa çıkmalarına yardımcı olmak için öğrencilerimize stres yönetimi teknikleri de öğretiriz.

Kursumuz, sınavların karmaşıklığına ve zorluğuna göre öğrencilerimize en iyi şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmak için çeşitli kaynaklar sunar. Öğrencilerimize, sınavda karşılaşabilecekleri soruların örneklerini, deneme sınavları ve testler gibi materyalleri sunarız. Böylece, öğrencilerimizin sınavı daha iyi anlamalarına ve sınavın zorluğuna hazırlıklı olmalarına yardımcı oluruz.

Eğitmenlerimiz, YKS sınavında uzmanlaşmış ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak beceri ve bilgilere sahiptir. Öğrencilerimiz, sınavda başarılı olmak için gereken her şeyi eğitmenlerimizden öğrenirler. Ayrıca, öğrencilerimizin ilerlemelerini izler ve gerektiği takdirde ek öğrenme kaynakları sağlarlar.

Whastapp
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?